Aktualitet dhe Lajme

Shqipëria trondit Italinë, gol që në sekondën e `24, kuqezinjtë në avantazh

Share

Nedim Bajrami i ka shenuar gol Italise ne sekonden e 24.

Sapo ka nisur sfida Itali-Shqiperi dhe kuqezinjte kane surprizuar duke e cuar rezultatin 0-1 per Shqiperine.

 


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button