Lajmi i funditPërditshmëriPersonalitete

Shpërthim tek shtëpia e Armando Dukës, tronditet Durrësi

Share

Nje shperthim i fuqishem ka ndodhur mbremjen e sotme ne qender te Durresit.

Lajmi eshte bere me dije nga policia e qytetit bregdetar e cila ka bere te ditur se mori njoftim per ngjarjen rreth ores 22.10.

Policia ben me dije se shperthimi ka ndodhur prane baneses se presidentit te FSHF Armando Duka.

Shpërthim tek shtëpia e Armando Dukës, tronditet Durrësi

Deri tani policia nuk ka dhene ende nje informacion zyrtar ne lidhje me ngjarjen ne Durres, por ngjarja po ndodh vetem pak ore pas perplasjes publike mes kreut te FSHF Armando Duka dhe kryebashkiakut te Tiranes, Erion Veliaj./lajmifundit.al/

Back to top button