Aktualitet dhe Lajme

“Shpërthim në Tiranë”, telefonata që alarmoi policinë, çfarë po ndodh

Share

Një telefonatë ka alarmuar polcinë mbrëmjen e sotme.

Një qytetar ka deklaruar se në zonën e ish-ekspozitës është dëgjuar një shpërthim, që dyshohet tritol, në një gropë ndërtimi.

Pas marrjes së telefonatës, polciia ka shkuar menjëherë në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje.

The post “Shpërthim në Tiranë”, telefonata që alarmoi policinë, çfarë po ndodh appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button