Aktualitet dhe Lajme

Shpërthen në flakë makina e efektivit të policisë, dyshohet se…

Share

Makina e një punonjësi policie pranë patrullës se përgjithshme në Lezhë, ka shpërthyer në flakë.

Paraprakisht, dyshohet se është zjarrvënie e qëllimshme sipas burimeve në vendin e ngjarjes.

Sipas disa banorëve të pallatit, kanë parë disa persona pranë makinës dhe pak minuta me vonë makina ka shpërthyer në flakë.

Makina ka qenë e parkuar në lagjen Besëlidhja pranë një blloku pallatesh, pak metra larg policisë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button