Aktualitet dhe Lajme

Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, mbetet e lënduar një grua

Share

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Nga ngjarja ka mbetur e lënduar një grua, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

The post Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, mbetet e lënduar një grua appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button