Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriRajoni

Shkon në tre numri i sulmuesve të vrarë në veri

Share

Lajmi i fundit sipas klankosova.tv/

Ka shkuar në tre numri i sulmuesve të vrarë në Basnjkë të Zveçanit.

Burime të Klankosova.tv bëjnë të ditur se edhe trupi i tretë është gjetur.

Deri më tani, policia ka konfirmuar vetëm një vrasje.

Kujtojmë se në orët e hershme të mëngjesit, një polic i Kosovës ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur.

Huazuar nga KlanKosova

Back to top button