Biznese ne ShitjeDibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopiProna ne Shitje

Shitet “Vila Xhilaga” në Peshkopi

Share

E gjitha e rrethuar me avlli, “Vila Xhilaga” nje nder vilat e para ne Peshkopi.

Me nje siperfaqe prej 1100 m2, truall me dokumenta te regullta, nga sot eshte ne shitje.

Per te kontaktuar me agjentin e shitjes ne lidhje me cmimin e kesaj vile, kontaktoni me Adriatik Sula ne kete numer cel: tel:+355682415000 ku do keni mundesi qe edhe tju shoqeroje qe te shikoni dhe prezantuar kete objekt ne shitje edhe nga afer!

   

Nje ndertese tre kateshe vilë, e cila ka nje siperfaqe 210 m2 kati, e perbere nga 7 dhoma te mobiluara hotel, 3 banjo, me nje bar kafe dhe si restorant ne katin e pare, ku do gjeni edhe nje dhome pritje.

Uje 24 ore me dy burime uji, me dy kapanone, me verande dhe ballkone dhe me vend per parkim pa fund..!

Kjo vilë ndodhet ne rrugen nacionale Peshkopi -Tirane dhe eshte shume lehte e aksesueshme edhe nga kembesoret.

“Vila Xhilaga” eshte nje mundesi ideale per te bere cdo lloj aktiviteti biznes!

Vlera e saj ka nje cmim shume joshës per cdo individ qe deshiron ta bleje pasiqe eshte ne vendin e duhur dhe se me mbarimin e Rruges se Arbrit prespektiva e saj sa vjen edhe ja rrit cmimin.

Bleje sot te fitosh neser !

Per te kontaktuar me agjentin e shitjes ne lidhje me cmimin e kesaj vile, kontaktoni me Adriatik Sula ne kete numer cel: tel:+355682415000 ku do keni mundesi qe edhe tju shoqeroje qe te shikoni dhe prezantuar kete objekt ne shitje edhe nga afer!

Adresa: Ne Llasen, Peshkopi, rruga Peshkopi-Maqellare

Ja dhe adresa ne google map

 

Back to top button