Biznese ne ShitjeDibra Real EstatePërditshmëriProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Shitet shtëpia dhe dyqani në qendër të Peshkopisë

Nese jeni te interesuar per nje shtepi 1+1 por njekohesisht edhe nje dyqan ku mund ta jepni me qera ose te zhvilloni vete nje biznes, atehere pikersiht tek Bolonja ne qender te Peshkopise ndodhet ne shitje!

Shtepia qe shikoni ne foto ka nje siperfaqe 40 m2 , eshte me letra te regullta por shitete sebashku me njedyqan qe eshte ne rrugen kryesore ic ili eshe ai eshte me dokumenta te regullta , certifikate pronesie dhe ka nje siperfaqe prej 33 m2.

Shtepia sebashke me dyqanin ka nje cmim 130 milion leke , ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Fotot me poshte jane te kesaj shtepie e cila te krijon mundesite qe nese bashkohet me dyqanin krijohet nje hapsire ideale per cdo lloj ide tjeter biznesi.

 

Fotot me poshte jane te dyqanit ku aktualisht ka nje aktivitet biznesi si parukeri, eshte vertete i frekuentueshem dhe ndodhet ne rruge kryesore

Shtepia sebashke me dyqanin ka nje cmim 130 milion leke (te vjetra) , ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Adressa: Rruga Abdyl Frashëri, Peshkopi, Albania, Prane kryqesimit Bolonja

Adressa ne google map

Back to top button