Dibra Real EstatePërditshmëriShtepi ne Shitje

Shitet ky apartament i mobiluar 1+1 në lagjen Dobrovë, Peshkopi

Share

Nese jeni ne kerkim te nje shtepie te mobiluar ku nuk i mungon asgje, te ngrohte dimrit dhe te fresket gjate veres, eshte ky apartament qe shikoni ne foto, i cili ndodhet ne katin e peste te nje pallati me fasade te sapo regulluar ne lagjen Dobrove /Peshkopi.

Pallatit së fundmi i është bërë veshje për rritjen e efiçensës energjitike me sistem termik dhe akustik ku i janë ndërruar dhe dritaret

????Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 32.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Eshte nje pallat i mirembajtur gje e cila duket direkt nga shkallet e tij, ndodhet ne qender te lagjes me te gjitha sherbimet qe duhen.

Eshte apartament 1+1 me nje siperfaqe diku tek 50 m2, ku organizimi eshte me nje koridor te bollshem qe ben shperndarjet ne ambjentin e ndenjes i cili eshte sebashku me kendin e gatimit dhe me dhomen e gjumit.

Ne foto keni dhomen e ndenjes ku ka dicka per nje jete normale.

Eshte edhe kjo kuzhine e cila ka dhe nje ballkon te bollshem i cili te ofron pamje fanstike te qytetit.

Ky apartament ka nje banjo te madhe dhe me dritare.

Kjo eshte dhoma e gjumit e cila eshte shume e re dhe e bukur.

????Kjo prone ka nje cmim pak te diskutueshem qe fillon nga 32.000 euro por ju mund te kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete numer cel +355682415000 ku do ju informoje per gjithcka dhe t’ju shoqeroje ta shikoni dhe nga afer.

Back to top button