Dibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Shitet kjo shtepi private tek Llixhat e Peshkopise

Share

Shitet kjo shtepi private tek lagja Llixha ne qytetin e Peshkopise

Ja perse cmimi i saj eshte 110 mije euro:

Ka nje truall prej 500 m2 me dokumenta te rregullta, ne nje vend ideal, ku ne te eshte nje shtepi me nje siperfaqe prej 180 m2, e perbere me kater dhoma, dy sallone, nje banjo, dhe tre anekse!

Me nje obor te mrekullueshem, me peme dhe vreshtari, ku cdo dite ke nje pamje mahnitese te lugines se sherimit “Llixhave” me diell nga mengjesi deri ne mbremje !

Kjo shtepi private eshte me avlli ku privacia dhe qetesia te shoqerojne ne cdo kohe!

Sic e shikoni edhe ne kete foto, ndodhet ne nje vend me shume prespektive per te bere cdo lloj biznesi me pushuesit qe frekuentojne llixhat e njohura te Peshkopise etj…!

Nese jeni te interesuar te kontaktoni per ta blere, kontaktoni me agjentin e shitjes Adriatik Sula ne kete nr cel: +355682415000 nr i cili eshte WhatsApp dhe Viber ku edhe mund tju ofrojme mundesine me kontaktuar dhe me pronarin e shtepise per nje tjeter seance prezantimi.

Adresa ne google map

 

Back to top button