Aktualitet dhe LajmePërditshmëriPolitikëShqipëria

Shiko se cfarë po ndodh në Tirane

Share

Video/ Mbështetësit e PD ‘ndezin’ Tiranën, mbushet sheshi ‘Nënë Tereza‘ me makina e flamuj blu. Ja rregulli i fushatës

 

Mbështetës të shumtë të Partisë Demokratike kanë mbushur Sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. Teksa na ndajnë vetëm pak minuta nga çelja e fushatës, mbështetës të PD janë vendosur tashmë në sheshin kryesor të kryeqytetit.

Siç shihet nga videot që sjell në “BalkanWeb” gazetari Osman Stafa, mbështetësit kanë shkuar në shesh me makina, ku duket se janë të shumtë ata që do të ndjekin nga afër fushatën.

 

 

Ndërkohë, siç shihet nga fotot që sjell “BalkanWeb”, në shesh janë krijuar rrathë të shumtë, në të cilët nuk do të lejohen më shumë se 10 vetë, në kuadër të masave anti-Covid.

Video të mëhershme, kur mbështetësit lëvizën nga bulevardi “Dëshmorët e Kombit” drejt sheshit “Nënë Tereza”:

Source link

Artikuj të ngjashëm

Back to top button