Aktualitet dhe Lajme

Sara Gjordeni jep deklaratën e bujshme: Jam në një proces gjyqësor me dy persona

Share

Në transmetim live në valët e Top Albania Radios, nga tapeti u kuq kaloi edhe Sara Gjordeni, një nga banoret më të komentuara brenda dhe jashtë shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3”, edhe pse e vetme, pasi Bardhi është në koncert në Vienë.

E pyetur nga Elios Shuli se nëse do të ketë një përballje ligjore mes saj dhe Bardhit me ndonjë nga banorët ose persona të tjerë publik, Sara Gjordeni u shpreh:

“A sa mirë që bëhet kjo pyetje se i bie që janë të ndërgjegjshëm njerëzit që unë mund ta bëj këtë gjë, sepse e meritoj ta bëj këtë gjë?

Gazetari: Për kë?

Sara: Aktualisht jam me dy persona me fillimet e një procesi gjyqësor. Me dy persona që e kishin marrë shumë seriozisht këtë sulmin. Njerëz me të cilët unë kam punuar.

Gazetari: A do t’i zbulojë?

Sara: Jo, absolutisht jo. Por ka njerëz që e kanë tepruar jashtëzakonisht shumë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button