Aktualitet dhe Lajme

Sa shqiptarë të shpallur në kërkim ndodhen në Dubai? Dumani zbulon shifrën: Për llogari të SPAK janë…

Share

Kreu i SPAK Altin Dumani, në një takim me gazetarët, tregoi se sa persona të hetuar nga Prokuroria e Posaçme dyshohet se gjenden në Dubai.

Dumani zbulon se SPAK ka nën hetim shtatë persona që dyshohet se ndodhen atje, por nuk zbuloi emra konkretë, duke mos penguar kështu hetimin.

A ka bërë SPAK një skanim sa persona janë në kërkim dhe strehohen në Dubai?

”Po për llogarinë e SPAK janë shtatë persona që dyshohen se gjenden në Dubai”, tha Dumani.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button