Aktualitet dhe Lajme

Rrezik kualifikimi, publikohen formacionet zyrtare të Belgjikë-Rumani

Share

Belgjika luan sot një ndeshje shumë të rëndësishme përballë Rumanisë, pasi me humbjen e papritur në të parën, ka vënë në rrezik kualifikimin e mëtejshëm në turne.

Skuadra belge duhet më çdo kusht të mposhtë Rumaninë për të mos rrezikuar që të mbetet jashtë vazhdimësisë së turneu dhe trajneri Tedesko shpreson që në ndeshjen e sotme të funksionojë siç duhet sulmi me në krye Lukakun, të mbështetur nga De Bryjn dhe Lukebakio.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button