Aktualitet dhe Lajme

Ronaldo në krahë të yllit të Milanit, zbulohen formacionet zyrtare të Portugali-Republikë Çeke

Share

Portugalia dhe Republika Çeke do të ndeshen në takimin e fundit të fazës së parë në grupe të Europianit, me të dyja skuadrat që futen në fushë për tre pikët.

Ronaldo do të jetë në krye të sulmit të portugezëve krahë Rafa Leaos, për t’i udhëhequr ata drejt titullit të dytë Europian, në të cilën shihen si favoritë.

Nga ana tjetër, çekët kërkojnë të surprizojnë pretendentët dhe të hynë në fushë për fitore.




Huazuar nga Albeu.com

Back to top button