Aktualitet dhe Lajme

Rihapet sfida Austri-Turqi, Gregoritsch ngushton diferencën në 1-2

Share

Një goditje nga këndi sjell dhe golin austriak. Gregoristsh bën devijimin e fundit duke çuar sferën në rrjetë.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button