Aktualitet dhe Lajme

RENEA dhe Operacionalja “zbarkojnë” në Vlorë, disa të shoqëruar

Share

Policia e Vlorës, në bashkëpunim me repartin e RENEA-s  është duke kryer kontrolle blic në qytet ku ka shoqëruar disa persona.

Mësohet se po kryhen kontrolle në disa lagje të qytetit dhe ka shoqëruar disa persona.

Në operacion janë të pranishëm edhe nga operacionalja.

Kujtojmë se dhe disa ditë më parë një aksion u zhvillua në Vlorë për ndalimin e personave të shpallur në kërkim dhe atyre që dyshohet se kanë probeme me ligjin.

 

 
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button