Aktualitet dhe Lajme

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik në Tepelenë, shkon në 4 numri i viktima

Share

Ka shkuar në katër numri i viktimave, si pasojë e aksidenti tragjik të ndodhur në Tepelenë, ku u përfshinë tre automjete.

Mësohet se një prej automjeteve ka humbur kontrollin dhe është përplasur me dy automjetet e tjera që po lëviznin në krahun e kundërt.

Fillimisht u raportuar për një viktimë dhe pesë të plagosur, ndërsa tani bëhet me dije se numri i viktima ka shkuar në 4, ndërsa të plagosur janë 4 të tjerë, në total në aksident janë përfshirë tetë persona.

Të plagosurit janë transportuar për në spitalin e Gjirokastrës për të marrë ndihmën mjekësore. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button