Aktualitet dhe Lajme

Ray J shqetëson fansat: Kam mendime vetëvrasëse

Share

Ray J ka bërë një pretendim tronditës se ka mendime vetëvrasëse në një postim të fundit në faqen e tij zyrtare në Instagram.

Këngëtari ndau një foto të tij në BET Awards 2024, e cila fillimisht u postua nga Power 1051 të dielën, më 30 qershor. Ai shtoi një mbishkrim shqetësues me të kuqe, duke iu referuar një incidenti në prapaskenë.

“Drqin. Po më bën  të kem mendime vetëvrasëes dhe të ndihem i pakëndshëm me perceptimin e realitetit!”, shkroi ai në postimin të hënën në mëngjes (1 korrik), vetëm disa orë pasi  u përfshi në një mosmarrëveshje jashtë festës  së GloRilla  BER Awards.

Një ekzekutiv i Rrjetit Zeus dhe Ray thuhet se debatuan , ndërsa truprojat u përpoqën të zgjidhni situatën. Performuesi i R&B dyshohet se përfundoi duke gjuajtur me grusht, por nuk goditi askënd.

Në një moment, ai raportohet se mori një çantë shpine nga makina e tij dhe u kthye në turmë. Është e paqartë se çfarë kishte në çantë, por ekipi i Ray ishte në gjendje ta kthente atë në automjet dhe të largohej pa ndonjë problem të mëtejshëm.

Reperi ka shkaktuar shqetësim me një sërë postimesh alarmante në mediat sociale, ku ai pretendoi se BET e ndaloi atë nga zona e prapaskenës gjatë pushimit të tij. Ai shprehu konfuzion dhe zhgënjim, duke thënë: “Nuk e di se kë nuk donin të shihja — ishte e çuditshme.”Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button