Aktualitet dhe Lajme

Punonte në kompaninë e saj, reagon Zaimina Vasjari për gruan që u vetëflijua në Durrës

Share

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka reaguar për vetëvrasjen e 41-vjeçares, Bedrie Loka, nënë e katër fëmijëve, pas bullizimit në platformën “Tik-Tok” dhe dhunës nga bashkëshorti.

Këngëtarja ka zbuluar se e ndjera punonte në kompaninë e saj.

Zaimina shprehet se askujt nuk i interesoi historia e një gruaje të dhunuar por iu interesoi historia e TikTok-ut.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button