Aktualitet dhe Lajme

Policia ndryshon strategji për protestën e opozitës, mungon gardhi metalik

Share

Sot do të mbahet protesta e radhës nga opozita para bashkisë së Tiranës. Duket se këtë herë policia ka vendosur mos të marrë të njëjtat masa, duke mos bllokuar me gardh metalik hyrjen drejt godinës së Bashkisë.

Efektivët janë vendosur vetë në rresht, duke bllokuar në kordon hyrjen e bashkisë së Tiranës. Kjo është protesta e 13 në radhë nga opozita, e cila kërkon dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button