Aktualitet dhe Lajme

“Po k*ri, po”/ Skandal, Flavio Qarri degradon në sharje ndaj komentuesit

Share

Gazetari i njohur Flavio Qarri, duket se jashtë studiove televizive ku e shohim shpesh të diskutojë dhe ndajë opinione për çështje të ndryshme, bëhet bashkë me pjesën e shoqërisë që degradon në fjalor banal. Këtë të enjte, në redaksinë tonë kanë mbërritur disa ankesa nga disa ndjekës dhe komentues të rrjeteve sociale, për shkak të disa komenteve aspak etike dhe banale që Qarri ka bërë ndaj disa ndjekësve.

Komentues: Kërkoi falje Sarës publikisht qelbësirë se kena me të degjeneruar keq plehër

Flavio: Do më hash k*rin.

Komentues: Turpi i shoqërisë z Flavio Qarri

Flavio: Në p*dh satom po shkojmë. Bravo k*ri. Po k*ri, po.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button