Aktualitet dhe Lajme

Po kontrollonin në banesën e 81-vjeçares, policët surprizohen nga sasia e drogës që i gjetën të moshuarës

Share

Forcat e policisë italiane janë surprizuar gjatë kontrollit të banesës së një 81-vjeçareje në qytetin e Ternit në Udine.

Sipas ANSA-s, ndërsa policët po kontrollonin banesën e të moshuarës, kanë gjetur 900 gram kokainë, ndërsa është caktuar masa arrest shtëpie ndaj 81-vjeçares.

Ndërkohë, theksohet se në shtëpi policia ka gjetur edhe katër peshore për peshimin e drogës.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button