Aktualitet dhe Lajme

Po hidhte mbeturinat, gjendet trupi i pa jetë i një 77-vjeçari në Shkodër

Share

Ditën e sotme rreth orës 15:30, në bregun e lumit Buna, është gjetur trupi i pajetë i një 77 vjeçari, banues në fshatin Dajç

I moshuari dyshohet se ka rrëshqitur aksidentalisht në ujërat e lumit, kur po hidhte mbeturinat dhe më pas është mbytur.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e kësaj ngjarjeje.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button