Aktualitet dhe Lajme

Plagosi me thikē një 14-vjeçare, procedohet gruaja në Pogradec

Share

Një grua 63-vjeçare u procedua penalisht nga policia në Pogradec.

Kjo, pasi ajo ka plagosur me thikë një vajzë 14-vjeçare dhe e ka kanosur me fjalë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në shkallët e pallatit dhe ka ndodhur për motive të dobëta.

“U referuan materialet për V. M., 63 vjeçe, banuese në Pogradec, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka kanosur me fjalë dhe me një mjet prerës, një 14-vjeçare”, njofton policia.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button