Aktualitet dhe Lajme

Pëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi, si paraqitet gjendja e tij

Share

Mëngjesit e ditës së sotme poeti Agim Doçi ka pësuar hemorragji cerebrale.

Lajmi konfirmohet nga familjarët e tij, të cilët bëjnë me dije se poeti është në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

Gjendja e tij paraqitet e qëndrueshme dhe është nën kujdesin e mjekëve të spitalit nr.5 në kryeqytet.


Huazuar nga StartNews.

Back to top button