Dibra Real EstateLOKALEPërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeShtepi ne Shitje

Peshkopi, shitet kjo shtëpi 320 m2 sëbashku me një tokë 1500 m2

Share

Pikerisht ne Peshkopi tek unaza e qytetit shitet kjo shtepi qe shikoni ne foto, e cila ka nje siperfaqe prej 320 m2, ku ne katin e dyte do gjeni 8 dhoma, dy sallone, 3 banjo dhe nje ballkon prej 100 m2.

Ndersa e njejta siperfaqe eshte edhe poshte ne katin e parë por qe sherben per biznes.

Perballe kesaj shtepie do gjeni edhe nje toke prej 1500 m2 me dokumenta, e cila shitet sebashku me shtepine.

Shenim: Kushdo qe eshte i interesuar mund ta bleje shtepine bashke me token por jo vetem token prej 1500 m2.

Keni edhe nje biznes te gatshem ku sic e shikoni ne foto, eshte super lavazh i kompletuar, ku te interesuarit mund te krijojne me shume te ardhura nepermjet vendosjes ne pune te ketij lavazhi!

Kontaktoni me pronarin: +355684454999 si nr por edhe ne WhatsApp

Adresa: Unaza e qytetit, Peshkopi

Ja edhe adresa ne google map ku mund te orientoheni se per ku behet fjale:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button