Aktualitet dhe Lajme

Përmbyset çështja e 41 vjeçares, video e SMS kërcënuese në celularin e Xhemal Lokës, ia kishte dhënë të motrës për ta fshehur

Share

Video e SMS kërcënuese ndaj të shoqes janë zbuluar në celularin e bashkëshortit të 41-vjeçares që helmoi veten me fostoksinë në banesën e tyre në fshatin Vadardhë të Sukthit.

Mësohet se 45-vjeçari Xhemal Loka ia kishte dhënë telefonin për ta fshehur motrës së tij, por tani është sekuestruar nga policia.

Lajmi vijon.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button