Aktualitet dhe Lajme

Përfshihet nga flakët biznesi në Tiranë

Share

Një biznes në rrugën “Naim Frashëri” pranë “21 Dhjetorit” në Tiranë,  është përfshirë nga flakët.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike e një prej makinerive të duraluminit, në këtë biznes.

Zjarri ka shkaktuar dëme materiale, ndërsa zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button