Aktualitet dhe Lajme

PD publikon qendrat e votimit për zgjedhjet e nesërme. Ja ku do të paraqiten anetarët…

Share

PD publikon qendrat e votimit për zgjedhjet e nesërme

Të nderuar anëtarë dhe drejtues të Partisë Demokratike në të gjithë Shqipërinë!

Nesër më datë 29.07.2023, zhvillohet procesi i zgjedhjeve për Kryetar të PDSH!

Ftojmë të gjithë anëtarët e Partisë Demokratike të marrin pjesë në këtë proces mjaft të rëndësishëm për ringritjen e PD.

Qendrat e votimit do të jenë të hapura nga ora 08:00 deri në 19:00.

Ju vendosni të ardhmen e PD dhe të ardhmen e Shqipërisë.

 

QARKU DEGA VENDI PER QV
BERAT BERAT Biblioteka, Kat I
URA VAJGURORE Zyra elektorale
KUCOVE Lokal “Shkembi”, prane Bashkise
POLICAN Lokal Bar Flori, afer Njesise Adm. Vertop
SKRAPAR Lokal Privat Verori
DIBER DIBER Zyra PD
MAT Zyra PD
BULQIZE Pallati i Kultures
DURRES DURRES Zyra PD, afer Karburant Kastrati
SHIJAK Ambjent privat, rruga Dum Alla, Shijak
KRUJE Hotel Grandi
FUSHE KRUJE Zyra Deputetes
ELBASAN ELBASAN Zyra e re e PD
BELSH Lokali Bashkim Tafani
CERRIK Studio Ligjore Sako, qender Qytetit
LIBRAZHD Zyra PD
PRRENJAS Zyra PD Librazhd
GRAMSH Zyra e PD
PEQIN Zyra PD
FIER FIER Zyra PD
ROSKOVEC Zyra PD
PATOS Zyra PD
LUSHNJE Ambjent Privat, Blv. Palma, Rr. Qemal Bej Elbasani
DIVJAKE Zyra PD
MALLAKASTER Zyra PD
GJIROKASTER GJIROKASTER Kinoteatri Zihni Sako
PERMET Ambient privat, lagja e Re, rruga A. Shkembi
KELCYRE Qendra Kulturore
MEMALIAJ Pallati i Kultures
TEPELENE Zyra PD
KORCE KORCE Inkubatori I biznesit, rruga Hafiz Ali Korca, Ish UMB (prane Markates se Qytetit)
MALIQ Lokal, qender Maliq
POGRADEC Pallati i Kultures
DEVOLL Qendra Kulturore
KOLONJE Biblioteka

 

QARKU DEGA VENDI PER QV
KUKES KUKES Pallati Kultures
HAS Zyra PD
TROPOJE Muzeumi
LEZHE LEZHE Zyra PD
KURBIN Pallati Kultures
MIRDITE Zyra Elektorale
SHKODER SHKODER ZYRA PD
VAU I DEJES Lokal Agim Bushati, autostrade
MALESI E MADHE Zyra PD
PUKE Zyra PD
TIRANE TIRANA 1 Lokal Privat OTO Bar, rruga Kont Leopold Bertold
TIRANA 2 Zyra PD Dega 2
TIRANA 3 Zyra PD, perball shkolles Kongresi Lushnjes
TIRANA 4 Zyra PD Dega 4
TIRANA 5 Zyra Qendrore PDSH
TIRANA 6 Zyra PD Dega 6
TIRANA 7 Hotel Mondial
TIRANA 8 Zyra PD Dega 8
TIRANA 9 Hotel Tirana
TIRANA 10 Zyra Qendrore PDSH
TIRANA 11 Zyra, perballe shkolles 29 nentori
TIRANA 12 Zyra PD, prane Xhamise Sauk
TIRANA 13 Zyra PD, Tirana 6
TIRANA 14 Ambjent Privat, Qesarake
TIRANA 15 Zyra PD Dega 15
TIRANA 16 Zyra PD Dega 16
VORE Zyra PD, Tirana 6
KAMEZ Lokali Munir Shehu, Bathore
PASKUQAN Qender shendetsore Paskuqan 2
KAVAJE Zyra PD Durres, afer Karburant Kastrati
RROGOZHINE ZYRA GOSE
VLORE VLORE Pallati Kultures, kati 1
SELENICE Pallati Kultures Vlore, kati 1
HIMARE Lokal tek rrethrrotullimi pare (magazina Jorgo Gjoka)
DELVINE Lokal qender qytetit
SARANDE Salla mbledhjeve te Keshillit

 


Huazuar nga Start News

Back to top button