Bare dhe RestoranteDibra MarketingInformacion TuristikKulinari dhe ArtizanaleNë Dibër të MadhePërditshmëriPostime NëProdukte DibreVisit Diber

Pastiçeri “Dardania” në Dibër të Madhe

Momente me shije

Pasticeri “Dardania” I ka fillesat e saj prej para 22 vitesh,  ne qender te qytetit te Dibres se Madhe , perballe Venec Hotel ose Fuzionit,  ku shume shpejt u dallua per embelsirat artizanale te prodhuara si trashegimni e familjes qe krijoi kete biznes.

Ata konkurojne ne treg fale nje eksperience shume vjecare duke i qendruar besnik traditave te tyre per sa i perket freskise, zgjedhjes te cilesise me te larte te lendes te pare, perkushtimit dhe respektit ndaj klientit. Sot emri “ Dardania” gezon vlerat ne llojin e saj ne Dibren e Madhe dhe jo vetem.

Mund t’a dallosh nje gje te mire kur e shijon? Ne sjellim prane jush cilesine e “Dardania” , ku me produktet qe ofrojme ne, nenkuptojme embelsi qe i ploteson te gjitha standartet tuaja me te larta per familjen, eventin, dasmen, ditelindjen ose biznesin tuaj.

Ditelindje

Nje ditelindje nuk do te ishte e plote pa torten e persosur!

Dasma

Torta dasme qe jane (pothuajse) teper te bukura per tu ngrene!

Festa

Çfarë është një festë pa një embëlsirë? – nje takim I thjeshtë!

Evente

Na pelqen te krijojme embelsira te pershtatura per ngjarjen tuaj.

Dardania eshte nje pasticeri me embelsira te tradites, si edhe torta te shumellojshme, ku jane me shume se 30 lloje ne pasticeri, ndersa porosite kryesore mbeten ato tipike dibrane.

Ketu  sherbehet edhe si bar kafe , do gjeni  pse jo edhe akullore, limonata, boze…etj!

Vendi më i ëmbël në Diber te Madhe!
Traditë gati shekullore!
Shije unike!
Ne jemi “Dardania”!

Adresa: Perballe Venec Hotel, ose Fuzionit

Kontakt: 0038977944005

Orari: 07:00- 23:00

Adresa ne google map:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button