Aktualitet dhe Lajme

“Pashë Dijonisin në ëndërr para se të ikte”, Elsa Lila: Më tha që ëndrrat e mira dalin për keq

Share

Elsa tregoi një ndodhi me Dijonisin, i cili një ditë më parë u largua nga “Ferma VIP”.

Ajo tha se e kishte parë në ëndërr dhe ia rrëfeu Dijonisit, i cili i kërkoi detaje. Këngëtarja i tha se ishte një ëndërr pozitive, por Dijonisi i shprehu se të tilla ëndrra në realitet rezultojnë negative.

“I thashë të kam parë në ëndërr natën. E kam parë njëherë në fillim, i thashë unë, e mban mend? Të kam parë edhe sonte. Si më ke parë më tha ai, i thashë nuk ta them dot, por të kam parë mirë. Ëndërrat e mira dalin për keq më tha ai”, tregoi Elsa.

Fermerët kanë shprehur keqardhjen e tyre për largimin e Dijonisit, i cili vendosi të largohet duke theksuar se nuk mundet të vijoj më tej këtë eksperiencë.

/a.r


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button