Aktualitet dhe Lajme

Parashikimi i motit 5 Korrik 2024

Share

Ditën e sotme, vendi ynë do të jetë në ndikim të masave ajrore të qëndrueshme.

Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit, si dhe vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.

Era parashikohet të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek, e cila hera-herës kryesisht në bregdet në orët e mesditës, fiton shpejtësi deri në 12m/sek.

Valëzimi në dete pritet të jetë i forcës 1-2 ballë.

The post Parashikimi i motit 5 Korrik 2024 appeared first on Albeu.com.


Huazuar nga Albeu.com

Back to top button