Aktualitet dhe Lajme

PAMJET/ Tym e flakë, hidhen molotov para bashkisë

Share

Përshkallëzohen tensionet në protestën para bashkisë.

Protestuesit kanë hedhur molotovë para derës së godinës, duke bërë që vendi të përfshihet nga flakët dhe tymi.

Më herët, policia njoftoi se ka vënë në pranga dy persona që ishin shpallur në kërkim në lidhje me protestën së opozitës javën e kaluar para bashkisë Tiranë.

Ata akuzohen për hedhjen e molotovëve.

/albeu.com
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button