Aktualitet dhe Lajme

Olta befason me veprimin e fundit ndaj Luizit

Share

Aktorja dhe ish-banorja e “Big Brother Vip2”, Olta Gixhari, vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta, tashmë ka zbuluar se është në pritje që të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo ka publikuar në “story” filmin “Në kuadër të dashurisë”, teksa shihet nën shoqërinë e Luizit.
Huazuar nga Albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button