Aktualitet dhe Lajme

“O Valeri im, që më dole trim”, Mariana i këndon fermerit, si po kalojnë dyshja nën shoqërinë e njëri-tjetrit?

Share

Valeri dhe Mariana, dy nga fermerët me debatet më të shumta në “Ferma VIP”, po kalojnë momente nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Të vetëm, shumë larg të tjerëve, dyshja janë shfaqur duke bërë “paqe”.

“O Valeri im, që më dole trim”, ishte kënga me të cilën Mariana nisi ditën, duke shkaktuar momente gazmore mes tyre.

Ata folën edhe për përjetimet e tyre pas eliminimit, ndërsa dyshja duket se po shijojnë shoqërinë e njërit-tjetrit, duke hedhur pas debatet dhe inatet.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button