Aktualitet dhe Lajme

Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpinë tuaj

Share

Noka iu bëri thirrje të gjithë demokratëve, që t’i bashkohen PD-së së Rithemelimit.

Në një deklaratë për mediat, Noka theksoi se trupa gjyqësore tregoi se e vërteta dhe ligji prevaluan mbi ligjin.

Pjesë nga deklarata e Nokës: 

Kjo është ditë e së vërtetës, i bëj thirrje demokratëve të mblidhen kundër narkoshtetit dhe ti prijmë këtij sistemi.

Kjo ditë na tregoi se PD është e demokratëve, është e atyre që janë kundër këtij sistemi, jo shërbëtorëve të sistemit.

Kjo që ndodhi sot i bën thirrje demokratëve të kthehen në shtëpinë e tyre.

Ne do të mblidhemi së bashku dhe do të vijojmë me betejat.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button