Bare dhe RestoranteDibër të MadheDibra MarketingGuida dhe guiderHotelePërditshmëri

Njihuni me “Restaurant Hotel Tutto” pranë lumit Radika

Share

Ndodhet vetem 40 km nga Peshkopia dhe 16 km nga Dibra e Madhe, prane umit te Radikes dhe eshte shume i frekuentuar nga turiste vendas dhe te huaj!

Behet fjale per Bar-Restorant Hotel Tutto

Ketu do gjeni nje ambjent te gjere ku perfshihet restauanti, hoteli por edhe dy veranda te bukura ku shijohen peisazhet e maleve dhe bukuria e fshatit Janche.

Keto jane disa foto nga ambjentet e restaurantit por kur ndodhesh me miq e me shok atmosfera behet akoma dhe me e bukur.

Ky restaurant eshte i njohur per cilesine e produkteve te zones, si dhe per shijen e tyre te cilat gatuhen ne nje menyre krejt te vencant nga stafi i nje pronari qe ka pervoje nga kuzhina Italiane.

Ushqimi te vjen shume shpejt dhe do mbeteni pa fjale sepse perveç çmimit konkurues edhe shija eshte krejt tjeter!

 

Tek ky restaurant do gjeni edhe gatime tradicionale qofshi keto dibrane, por kryesisht jane nga e gjithe treva e kesaj zone!

Embelsirat jane edhe tradicionale por edhe italiane.

E gjithe e ideja e ketij biznesi eshte qe klientet te ndihen si ne shtepine e tyre, te vleresuar nga sherbimi ku dalin nga ky  ambjent me shumë mirenjohje nga stafi.

 

Ketu ndodhet edhe hoteli i cili eshte projektuar te jete i gjithi prej druri ku peisazhi sebashku me freskine e kesaj zone te ben qe mos dalesh nga dhoma.

Aty do gjeni dhoma si me poshte te cilane jane te gjitha me ballkon :

1- Single Room with Balcony

2 – Double Room with Balcony

3 – Triple Room with Balcony

Ky eshte hoteli gjate dimri ku do gjeni super peisazh te natyres

Ketu organisohen edhe evente familjare por duhet te pronotoni.

Ky bar restorant ka dhe nje kend te vogel per te luajtur femijet.

Eshte i njohur edhe ne fushen e turizmit sepse pothuajse aty cdo dite shikon turist qe zbresin nga malet ose behet gati per tu ngjitur pasi ky fshat njihet edhe si fshat turistik.

Ketu keni vend parkiki te dedikuar per makinen tuaj por mund te jeni edhe turist per kamping.

Nese doni te jeni klient i Bar Restorant Hotel Tutto na besoni sepse nuk do zhgenjeheni.

Adresa: Mavrovo-Rostuse, selo Janche 1254 Jance, Republic of Macedonia

info@tutto.com.mk

I gjeni ne Facebook: Hotel Tutto dhe ne instagram: Hotel Tutto
Website: Hotel Tutto
Menyra e pagesesh eshte nga te gjitha bankat dhe eshte e hapur 24 ore
Adresa ne google map:

 

Back to top button