Ambjent me QeraDibra MarketingDibra Real EstatePërditshmëriPeshkopiProna ne ShitjeReklameShtepi ne Shitje

Nis puna për pallatin më të ri në Peshkopi

Share

Ne qytetin e Peshkopise, pikerisht prane stadiumit Korabi ose prane gjimnazit, ka nisur puna per ndertimin e nje pallati teper cilesor ku kane filluar edhe shitjet e aprtamenteve.

Nxitoni dhe bleni shtepine e enderuar duke kontaktuar ne keto numra cel:

1- +355 68 207 6840

2- +355 68 690 7123

Keto jane disa foto nga projekti qe po implementohet

“OBJEKT SHERBIMI DHE BANIMI 5 KATE ME 1 KAT NËNTOKË”
Adresa: Rruga Kongresi i Dibrës, Peshkopi – Bashkia Dibër

Foto 3D se si do jene apartamentet nga brenda

Foto nga pamja e jashtme e ketij pallati.

Adresa se ku po ndertohet ne google map:

Back to top button