Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Ngjarje e rëndë në Burrel

Share

Mat/informacion paraprak

Rreth orës 14.30, në qytetin e Burrelit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5-të i apartamentit ku jetonte, shtetasja Z.A, 50 vjeçe dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button