Aktualitet dhe Lajme

Ngjarja tragjike në Shkodër, sot i jepet lamtumira e fundit 9-vjeçares Ergesa Arrazi

Share

Ditën e sotme, do të përcillet për në banesën e fundit Ergesa Arrazi.

9-vjeçarja humbi jetën, pasi u hodh bashkë me nënën dhe motrën dhe vëllain e saj në lumin Buna.

Ceremonia do të mortore mbahet në orën 14:30.

Ndërkohë po vijojnë kërkimet për trupat e nënës së 9-vjeçares, Alama Arrazi si dhe dy fëmijëve të tjerë vajzës 8-vjeçe dhe djalin 3-vjeç.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button