Aktualitet dhe Lajme

Nga takimi me pjesëmarrësit te fjalimet në stadiumin “Galastsi”, Rama ndan me ndjekësit një videokartolinë kuqezi nga aktiviteti i djeshëm në Athinë

Share

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një videokartolinë të aktivitetit të djeshëm, të mbajtur në Athinë me bashkatdhetarë.

Në pamje duket kreu i qeverisë që nga momenti kur është në avion, e deri te takimi me pjesëmarrësit në aktivitet e fjalimet e mbajtura në stadiumin “Galastsi”.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë videokartolinë kuqezi nga Athina, ju uroj një javë sa më të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button