Aktualitet dhe Lajme

Në gjëndje të dehur, babai plagos me thikë djalin në Korçë

Share

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Raportohet se babai i dehur plagos me thikë djalin e tij.

Ky i fundit ka marrë plagë te pjesa e dorës.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe identitetet e tyre. Plagosja ka ndodhur në afërsi të një karburanti në lagjen e “Francezëve”. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button