Aktualitet dhe Lajme

Naomi Campbell vesh të njëjtin fustan pas 3 dekadash dhe duket mahnitëse

Share

Naomi Campbell u shfaq në tapetin e kuq të ‘Furiosa: A Mad Max Saga’ në Festivalin e Filmit në Kanë dje, e veshur me një fustan Chanel me të cilin u shfaq në pasarelë në vitin 1996.

Edhe pse fustani i përket modës së rreth tre dekadave më parë, ai duket njësoj mbresëlënës edhe sot.

Supermodelja 53-vjeçare e mbajti fustanin pak më ndryshe në vitin 2024 sesa në 1996-ën.

Në vitet ’90, vijat e tejdukshme u mbuluan me një këmishë saten që Campbell e mbante poshtë. Tani, megjithatë, ajo guxoi duke mos veshur gjë poshtë fustanit, përveç të brendshmeve të zeza.

Flokët e saj për shfaqjen e pasarelës ishin gjithashtu të kapura, ndërsa flokët e saj në Kanë ishin të lëshuara dhe me kaçurrela.

Një gjë dimë ta themi me siguri, që si veshja, si Naomi duken edhe më bukur 30 vjet më vonë.
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button