Aktualitet dhe Lajme

“Mos shih shumë filma”/ Vajza e mjekut të Onkologjikut përplaset në rrjetet sociale

Share

Megi Gashi, vajza e Edmond Gashit, mjeku i Spitalit Onkologjik në QSUT që abuzonte me detyrën ka replikuar me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo ka mbrojtur të atin pas komenteve negative të qytetarëve. Teksa replikon me qytetarët, ajo ironizon me fjalët: “Ja do qaj meqë e thu ti”, “Mos shih shumë filma se t’bo dom”.Huazuar nga Lapsi.al

Back to top button