Aktualitet dhe Lajme

Momente romantike mes Dijonis Bibës dhe Baby G në Ferma VIP – shfaqen të afërt me njëri-tjetrin

Share

Duket se një çift i ri po krijohet në spektaklin tashmë të njohur, Ferma VIP Albania.

Bëhet fjalë për influencuesin Dijonis Biba dhe këngëtaren shqiptare, Baby G.

Dyshja duket se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin, gjë që është vënë re çdo ditë e më shumë.

Ata shfaqen të afërt dhe mes tyre nuk mungojnë as batutat e puthjet dhe përqafimet.

“E dua aromën tënde”, u shpreh së fundmi ylli i TikTok-ut ndaj artistes nga Kukësi.

 
Huazuar nga Albeu.com

Back to top button