Lajmi i funditPërditshmëriShqipëria

Mega-operacion në Elbasan, lëshohen 25 urdhër ndalime për arrestim zyrtarësh

Share

Mbrëmjen e sotme në Elbasan është zhvilluar një mega-operacion është për arrestimin e një numri të madh zyrtarësh

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se gjatë orëve të fundit të së martës janë arrestuar një numër i konsiderueshëm personash , ndërsa operacioni vazhdon dhe pritet të ketë arrestime të tjera.

Gjithashtu mësohet se në operacion marrin pjesë edhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Njësia Operacionale.

Sakaq gjatë orëve të fundit janë arrestuar një numër i konsiderueshëm personash, ndërsa operacioni vazhdon dhe pritet të ketë arrestime të tjera./balkanweb.com/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button