Aktualitet dhe Lajme

Makineria e mishit i mori jetën, përcillet për në banesën e fundit 50-vjeçarja shqiptare

Share

Është përcjellë këtë të diel për në banesën e fundit 50-vjeçarja shqiptare e cila humbi jetën në në Greqi.

Mes lotësh e dhimbjes fëmijët e saj i vendin e punës dhanë lamtumirën e fundit. Ajo humbi jetën pasi makineria e mishit në dyqanin ku punonte, në Messolonghi, e copëtoi.

Anna 50-vjeçare prej dy vitesh jeton në këtë zonë me dy fëmijët e saj, vajzën 18-vjeçare dhe djalin e saj 10-vjeçar, pasi u divorcua nga bashkëshorti dhe erdhi në Greqi nga Shqipëria për një të re.
Huazuar nga Albeu.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button