Aktualitet dhe LajmeLajmi i funditPërditshmëri

Makina ra në lumin Osum, ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija (VIDEO

Share

Si pasojë e humbjes së kontrollit, një makinë ka përfunduar e përmbysur në lumin Osum të Beratit.

Brenda mësohen të kenë qënë nëna dhe fëmija 7-vjeçar, të cilët për fat të keq kanë ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Berat/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në rrugën urbane “Antipatrea”, pranë vendit të quajtur “Ura e re”, shtetasja K. Xh., duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumë.

Për pasojë kanë humbur jetën drejtuesja e mjetit dhe fëmija i saj rreth 6 vjeç.

Grupi hetimor në vendngjarje po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /albeu.com

Një kafe nga ju!

Back to top button