Aktualitet dhe Lajme

Luna feston 2 mujorin e lindjes, Kiara publikon foton e ëmbël: O dritë gëzuar!

Share

Ditën e sotme vajza e Kiarës dhe Luizit bën dy muaj që ka ardhur në jetë. Ka qenë moderatorja ajo që në mesnatë ka postuar një foto në Insta Story me një urim për të voglën e saj.

“O Lunush, o dritë gëzuar 2 mujorin”, shkruan Kiara.

Ndërsa para disa minutash ajo ka publikuar edhe një foto tjetër të vajzës.

Kiara ashtu si dhe Luizi që prej ardhjes në jetë të Lunës shpeshherë kanë ndarë për ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria e tyre me vajzën.


Huazuar nga Javanews.al

Back to top button